Gazete Savaş | Yazarlar

SEKSEN MİLYON = KAVAKÇI.!

15 Ocak 2019, 10:31

İYİ Haftalar..

Parlamenter olmak,Bürokrat olmak,siyasetçi olmak bu kadar kolay olmamalı.Seksen milyon Türk vatandaşında KAVAKÇI Ailesi kadar becerikli (!) Akıllı (!) yok mu da sadece bu AİLE’den Diplomat,vekil,saray danışmanı,Saray modelisti ve sarayda iki bürokrat daha var,Diplomat olanını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden kovdular hatta Nazlı Ilıcak korumayada çalıştı.Şimdi Nazlı Ilıcak cezaevinde koruduğu bu diplomat üstüne üstlük ABD vatandaşı olmasına rağmen Türk Konsolosu durumunda,Pes artık!Demek ki gücü olan her şeyi yaparmış.
ABD Başkanı TRUMP yine sanal dünyada bir saçmalık yapmış,PKK ve yandaşlarına sahip çıkmış,Dünya ülkeleri Başkanları TRUMP için bir dediği bir dediğini tutmuyor açıklamasını yapmış,Biz pek yadırgamadık!
Yapılan araştırmalara göre 2018 yılında 450’ye yakın <> Bunun açıklaması olamaz CAHİLLİK bile denemez.Bu toplum nereye gidiyor,Saygı,Sevgi,Örf ve Adetlerimize ne oldu?
Borçlu kredi kartları,Ziraat Bankası ve Vakıflar Bankasında yeniden yapılandırılacakmış!Borçlu zaten kredisini ödeyememiş,Başka banka neden versin veya borçlandığı bankayla anlaşma sağlamıyor?
Dışişleri Bakanımız açıklamasında <> diyerek açıklama yapıyor,Peki Kürtler bize düşman mı?Bu savaş niye?Doğudaki Kürtlere ilave olarak Suriyeli Kürtlerde katıldı,bu Kürtlerin sayısı iki milyon kişinin üzerinde,yani ON YIL sonra Türkiye’de Kürtlerin nüfusu ELLİ MİLYON’u geçecek,tıpkı İsrail’in oluşumu gibi sanki.
Siyasette yarın Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Giresun ilçelerindeki Belediye Başkan adaylarını açıklayacak,17 Ocak’tan itibaren Giresun ve İlçelerinde Siyaset havası ısınacak gibi.
Duyumlarıma göre FINDIK ŞUBAT’ta 20 TL olacakmış,fakat fındık kalmadı tabii.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2834’üncü Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30