Gazete Savaş | Yazarlar

10 OCAK

11 Ocak 2019, 13:26

İYİ Haftalar…

10 Ocak "Gazeteciler Günü"müz kutlu olsun. Gazeteci demek, Haber demek, İnsanların gözü, kulağı, ağzı demek. Biz Gazeteciler olmasa, insanların haber kaynağı olmaz bu da körü körüne yaşam anlamına gelir. Dün 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebeti ile Sayın Valimiz HARUN SARIFAKIOĞULLARI, Giresun Gazetecileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi, güzel temennilerde bulundu.

Gazeteciliğin ne kadar önemli olduğunu açıkladı,daha sonra Giresun Gazeteciler Derneği’nde Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa CİN ve iletişim fakültesi dekan yardımcısı Yrd. Dç. Dr. İsmail Cem FERİDUNOĞLU Gazeteciler günümüzü kutladı, devamında Giresun Emniyet Müdürü Fahri AKTAŞ dernek ziyaretinde gazeteciliğin önemini anlattı ve iyi temennilerde bulundu. Bu kişilere teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Bulancak’ta GAZETE SAVAŞ’a gelerek bu anlamlı günümüzü kutlayan Bulancak Kaymakamı Sayın HAMDİ ÜNCÜ, Bulancak Jandarma Komutanı Sayın CİHAN GÜLTEKİN ve Bulancak Emniyet Müdürü TURGAY KOVANCI’ya teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Altı yıllık Gazete Savaş’a ilk defa bir arada olarak gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı uyumlarını da takdir ederim.

Gazete SAVAŞ’a ziyaretlerinden dolayı Adalet Ve Kalkınma Partisi’nin (AKP) yönetimine teşekkür ederim. Bulancak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Sayın NECMİ SIBIÇ ve eki-bine teşekkür ederim.

Bu anlamlı günümüzde Gazete SAVAŞ büromuza çiçek gönderen Belediye başkanı RECEP YAKAR’a, AKP İlçe Başkanı Sayın NECATİ YILDIRIM’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın ŞENEL BULUT’a, Bulancak Şoförler Odası Başkanı Sayın MUSTAFA AYDIN’a, Belediye Başkan Aday Adayı Sayın DURSUN KARAHASAN’a ve Bulancak Gençlik Derneği Başkanı Sayın SÜLEYMAN BAYRAK’a Gazetemizi ve de şahsımı telefonla arayarak ve mesajlarla kutlayan dostlara Teşekkür ederim.

GAZETE SAVAŞ siz okurlarımızın gözü, kulağıdır, açıkçası GAZETE SAVAŞ SİZLERİNDİR.

SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2830’uncu Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
BUGÜN..!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30