Gazete Savaş | Yazarlar

DÜMDÜZ ÇAKIYORLAR.!

04 Ocak 2019, 16:52

İYİ Haftalar….
Yerel seçime 88 gün var, fakat şimdiden siyaset şekil ve sözlü olarak çok basitleşti ve çirkinleşiyor,merak ediyorum 15 gün kaldığı zaman neler denecek.88 gün varken (X) partisi genel başkanına ,milletin önünde TV’den <> deniyorsa bunu söyleyende Türkiye Cumhuriyetinin en üstündeki kişi ise,Türkiye Cumhuriyetinde siyaset ayaklar altına alınıyor, bizlere kötü örnek olunuyor, kınıyorum.Eski siyasetçilerde böyle üsluplar yoktu.
Siyasetteki gündem Büyük Millet Meclisi Başkanı İSTİFA etmeden aday olamaz, Anayasanın 84’üncü maddesine aykırı oluyor. Peki bu Anayasaya uyulmayacaksa neden yasa yaparlar? Devlet Devlet olabilmesi için yasaları olmalı,buna da başta Devlet’i idare edenler uymalı.Adalet,Adaletli uygulandığı müddetçe insanlar rahat ve huzurludur,aksi takdirde insanlık biter.
Ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz fakat inanıyorum ki Türk milleti bu zorlukları aşacak güçtedir, uzmanlar Haziran ayında dolar için 8 lirayı aşar diyorlar, inşallah olmaz.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Türkiye genelinde il ve ilçe başkanlarını açıkladı, fakat Belediye başkan adaylarını açıklayamadılar, heyecanla bekliyoruz.
Fetö Terör Örgütünün hala siyasi taraflarına dokunulmuyor NEDEN acaba? Esnaf gizli gizli ZAM yapmak zorunda kaldı, fakat vatandaşın alım günü azaldı, peki ne olacak?
Giresun ilerleyen zamanda daha da kötüye gidecek gibi, tek gelir FINDIK,o da malum.Giresun’a ciddi gelir desteği bulunması gerekli,siyasilerin ve Bürokratların işi bunu çözmek.İnşallah çözülür,kavgayı bırakırsak Ben değil Biz diyerek düşünürsek.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2823’üncü Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30