Gazete Savaş | Yazarlar

HASAN HOCAMIZ..

25 Aralık 2018, 10:43

İYİ Haftalar...
Bulancak’ta yetişen, aslen Alucralı olan, annesi ailemizin içinden olan Güneş nenemizin oğlu, kalbi temiz, iyi niyetli, bonkör, bütün İNSANLIK ve Müslümanlık vasıflarına sahip HASAN HOCAMIZ,Gazetemizin girişinde olan kitapçı mağazasına gelenleri görseniz şaşardınız,bu demektir ki Hasan hoca güvenilir ve doğru İNSAN, işte bu muhterem kişi Pazar günü Hakkın rahmetine kavuştu.Biz hakkımızı helal ettik de acaba Hasam Hocam etti mi, Allah gani gani rahmet eylesin. Mekânının cennet olacağına inanıyorum.
Giresun’da iktidar partisi AKP’nin milletvekilleri basınla toplantı yaptı. Fiskobirliğe söz verdikleri 10 bin ton fındık bu zamana kadar verilmedi, bakalım NE ZAMAN bu söz tutulacak, 2018 bitti. Yerel seçimler için Giresun, 16 ilçe ve 8 beldenin tamamını istediklerini belirttiler, istek güzel de HİZMET nasıl olacak? Kim ne derse desin, siyasetçiler vatandaşta ayrımcılık yaratıyorlar, bunu da açık açık yapıyorlar. Vatandaş bu konuda değerlendirme de nasıl netice vereceğini gösterecek.. AKP il haricindeki adaylarını açıklamadı! CHP adayları ise sahalarda yapacaklarını anlatıyorlar. Bu seçim çok enteresan olacak görünüyor.
Dün Ordu Devlet Hastanesi’nde, sağlık kontrolüne gittim(Kardiyoloji). Koridorlar tıklım tıklım, aradan geçmek zor. 3-4 doktor arkadaşla konuştum, neden bu kadar yoğun dedim ,cevap Köylerde kimse yok, vatandaşlar merkezde bana bu cevapta pek doğru gelmedi, insan hastaysa köyde de olur, şehirde de olur, bana göre hastalıklar çoğaldı, bakım doğal değil, ne evde yoğurt yapan var, ne de sağlıklı su, netice tabii ki hastalık. Allah’tan hastalarımıza şifalar dilerim.
Bulancak’ta yolların çilesi ve PARK sorunu ne zaman çözülecek? Vatandaş isyanda, Bulancak’ta imar YASALARI bile dinlenmiyor. Cuma günü tam detaylarıyla açıklayacağım.

SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2813’üncü Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30