Gazete Savaş | Yazarlar

GİRESUN’DA SİYASET.!

08 Ekim 2019, 12:00

İYİ Haftalar...

Bu yazımı üzülerek yazıyorum. Giresun’daki siyasetçiler ve onların arkasındaki destekçileri sadece ve sadece kendileri için siyaset yapmaya çalışıyorlar. Giresun için hiçbir katkıları olmadıkları gibi tam aksine tesadüf Giresun için faydalı bir durum olunca diğer taraf hemen ters çalışmaya başlıyor. Bu bazen de aynı parti içinde bile oluyor. Elli yılı aşan siyasi hayatımda hep bunu gördüm. Komşu illere Trabzon ve Ordu’ya bakınca bu olay tersi birlik olarak ortaya çıkıyor. Komşumuz Trabzon’da faydası olacak bir proje oluştuğu zaman tüm siyasiler tek vücut olarak birleşip o işin üstesinden geliyor. Bu güçle de Türkiye’nin her bölgesinde Trabzonluların ağırlığı var. Ordu Büyükşehir olmasından itibaren hamle üstüne hamle yapıyor. Giresun’u neredeyse üçe katlamış durumda. Daha düne kadar her bakımdan Giresun’dan gerideydi. Peki, Giresun ne zaman birlik ve de beraberlik içinde siyaset yapacak? Böyle eksik düşünceyle devam edersek Giresun çok daha gerilere düşer. Unutmayalım “Aklın Yolu birdir”
Bulancak Belediye’sinin otomobil galericileri için yapmaya başladığı yerin temeli atılıp çalışmaya başlandı. Bunun Bulancak sahili için çok iyi bir düşünce olması ve galericilerinde bir arada olması ticari açıdan da faydalı olacağına inanıyorum. Hayırlı olmasını diler emeği geçenlere teşekkür ederim.
Giresunspor-Akhisarspor müsabakasını izledim ve zevk aldım. Giresunspor iyiydi, liderden puan aldı. Takım toparlanmaya başladı. İnşallah bozmaz, başarılar dilerim..
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 3100’üncü günü...

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
BUGÜN..!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30