Gazete Savaş | Yazarlar

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ…!

04 Ekim 2019, 11:00

İYİ Haftalar...

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’ndeki açılış programında en önemli gündem cumhurbaşkanlığı seçimini 50+1’den – 40+1’e indirilmesi oldu. Hâlbuki şuan da Türkiye’deki en büyük sıkıntı EKONOMİ. Bölgemizde fındık hasadı dolayısıyla bu zamanlarda hissetmiyoruz. Fakat şubat ayından itibaren çok ağır olarak hissedeceğiz. Gençlerdeki işsizlik durumu gençlerimizi bunalımlara sokuyor. Bu durumda tabidir ki toplumda huzursuzluğa neden oluyor. İnşallah düzelir.
Vatandaşlarımızın ELEKTRİK’e yapılan zamdan dolayı huzursuzluk hat safhada. Bir yılda yüzde otuzun üste zammı kabullenmek tabi ki zor. Emekliye ve çalışana yapılan zamlar yıllık güzidde on civarlarında. Bu dengesizlikte huzur bozuyor. Hükümetten iyi haberler bekliyoruz.
Bankalarda faizler düşürülüyor. Fakat bu durumda bile kullanabilme şartlarına göre almakta çok güç.
Herkeste kredi kartı mevcut. Bu da sicil bozulmasına ve bu krediyi kullanamaz durumuna düşürüyor. Yeni uygulanan HAYVAN HAKLARI kanunu ile hayvanlara, insanlara yakışan biçimde ilgi ve sevgi göstermeliyiz. Şahsen benimde köpeğim var. (DUROK) Çok mutlu ve keyifliyiz.
Ziraatçilerin uyarısı fındık bahçelerine bakımlarının iyi yapılması ve başlamış olması. Fındık olmazsa olmazımız. Onun içindir ki değerini bilelim.
Spor camiası Giresunspor için endişeli. Bir an evvel bu durumdan kurtulmak isteniyor. Bulancakspor da yönetimini bekliyor. O da olur kanaatindeyim. Her iki takıma da başarılar dilerim.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 3096’ncı günü...

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
BUGÜN..!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30