Gazete Savaş | Yazarlar

YSK ! E. İMAMOĞLU

07 Haziran 2019, 10:34

İYİ Haftalar...

Çarşamba günü Karadeniz’de EKREM İMAMOĞLU rüzgarı esti. Trabzon, Giresun ve Ordu’da halka yarım saatlik otobüs üstünde konuşma yapan İMAMOĞLU samimi ve temiz konuşmasıyla halkın gönlünü aldı. Temiz diyorum çünkü hiç sataşma ve aşağılayıcı konuşma yapmadı. Rahattı. Beni çeken tarafı Genç olması, Samimi olması, Dürüst olması ve Karadenizli olması. İstanbul Büyükşehir’de 18 gün başkanlık yapmasındaki fark yaratmış olduğu değişiklikler ki 5 yılda (1800 günde) çok şeyler yapacak olduğunun göstergesidir. Yolu açık olsun, Dilerim kazanır.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) İstanbul Belediye Başkanlık seçiminde sandık başkanlarının hatalı atanmasını açıklayarak seçimi yeniliyor. Dün YSK’nın almış olduğu bir kararla 13 ilçe seçim kurulu müdürünü başka illere dağıtıyor. Peki, bu müdürler İstanbul’da böyle bir olay yaptılarsa başka illerde yapmazlar mı? Ne Adalet kaldı ne de kanun! Gözlemlerime göre korkutma ve sindirmeceler hat safha da, özgür irade ve Demokrasi yok edilme çalışmalarının yanı sıra ATATÜRK’ü de unutturma çabaları ve gayretleri içinde yoğun bir çalışma var. Bu hırs bu doyumsuzluk neden? Bu ölümlü dünyada..

Ben yılda en az 10-15 defa uçak yolculuğu yapıyorum. Hava meydanlarında özel insanlar için kolay geçiş yeri olan VIP bölümü var. ORDU-GİRESUN hava meydanında Ordu Valisi’nin emriyle EKREM İMAMOĞLU, Ailesi ve CHP Milletvekillerinin o VIP geçiş yerinden geçmesini yasakladı. Trabzon hava meydanından geçti fakat Ordu-Giresun hava meydanı halkın meydanı olmasına rağmen yöremizin değerine böyle davranılmasını kınıyorum. Peki bu emri Ordu Valisi’ne kim verdi? Ayıptır, insanlara, değerlere, saygısızlıktır. Ey VALİ yakışmadı. Ordu’ luyu da lekelemeye çalıştın. Fakat biz birbirimizi biliriz, Ordu’yu da iyi biliriz. Bunlar küçük ve basit oyunlar. Alet olma. Vali olmak kolay değil. 82 milyon nüfusta 81 tane var.

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimine de 16 gün kaldı.

Bir RAMAZAN bayramı daha geçti. Sağlıklı, mutlu nice BAYRAMLAR dilerim.

SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2977’inci Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
120 BİTTİ! 150 BİTTİ!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30