Gazete Savaş | Yazarlar

MUHTAR..!

13 Mart 2019, 15:45

İYİ Haftalar...

Türkiye Cumhuriyeti kuruldu kurulalı ilk defa bu kadar MUHTAR adayı oluştu. Türkiye Cumhuriyeti’nde 54 Bin muhtar var. Bu sayı üzerinden yapılan maaş ödemesini de bir düşünün. Bu sebeptendir ki bu dönem Muhtar aday adayı çok. Hayırlısı olsun.

Dün itibariyle Bulancak Belediye Başkan adayı RECEP YAKAR en yakın Aday adayı ile arasını on üç puan açarak grafiğini günden güne yükseltiyor. Buna sebepte yapmış olduğu çalışmalar ve hizmet. Yeni projelerde ilave olunca puanı artıyor. Bulancak’ta 38 Bin seçmen görünüyor. Bu duruma göre 20 bin oy alan rahatlıkla seçilmiş olacak. Hayırlısı olsun.

Dün itibariyle Piraziz Belediye Başkan Adayı HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU en yakın aday adayı ile arasında on sekiz puan açmış durumda. Fakat grafiğe bakılırsa bu rakam on ikilerde sonuçlanır gibi. Hayırlısı olsun.

Dün itibariyle Giresun’da Belediye Başkan Adayı KERİM AKSU en yakın Aday Adayı ile arası on bir puanla önde görünüyor. Fakat iktidar partisi tüm gücüyle arayı kapatma çabasında. Giresun’da çekişmeli bir seçim olacak gibi. Benim görüşüm çok az bir farkla KERİM AKSU kazanır gibi görüyorum

Bu yerel seçimlerde dikkat ediyorum hiçbir GİRESUN MİLLETVEKİLİ Giresun için proje sunmuyor. Şunu – şunu yapacağız diyemiyor. Demek ki Giresun’da her şey TAMAM. Hiçbir şeye ihtiyaç yok. Benim endişem Alanbazlı destek ödemesinden sonra bu çiftçi ne yapacak. Yani Mayıs ayından itibaren sıkıntı. Ramazan ayını da unutmayalım. Ben tekrar köylere dönüleceğini düşünüyorum. Şehirlerde yaşamak bu ekonomik şartlara göre çok zor.
İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 98’İNCİ YILINI KUTLARIM. ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2890’nıncı Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30