Gazete Savaş | Yazarlar

O PİLOT’DA FET֒CÜ.!

01 Mart 2019, 15:45

İYİ Haftalar…

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminde Cumhurbaşkanlığına ait “ATA” uçağının pilotu “Barış Yurtseven” Fetö’cü çıktı. Bu nasıl bir sistem ki bunu buraya aldırmış. Bizler, vatandaşlar Cumhurbaşkanı’nın mitinglerine giderken üç araştırmadan geçip sonra miting alanına girebiliyoruz. Bu pilot hiç mi araştırılmamış?
Cumhurbaşkanımızın Giresun mitinginde bulundum. Benim gözlemimde on beş bine yakın izleyici vardı. Sivil ve resmi polisler de bir hayli vardı. Giresun’un bütün ilçelerinden katılım vardı ve görünüş güzeldi.
Tarım Bakanı “Pakdemirli” Fındıkla ilgili alan bazlı desteğe devam edileceği ve mart ayında ödemesinin yapılacağını açıkladı. Ekonominin en kısa zamanda iyi olacağını ifade etti. Giresun’dan sonra Erzincan’a gideceklerinden dolayı zamanı kısa tuttular.
Vatandaşlar Giresun Belediye başkanı Kerim AKSU’nun Havaalanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ı çiçekle karşılamasını takdirle ifade ediliyor, güzel bir hareket olduğu da bir gerçek.
Cumhurbaşkanımızın dün de Erzurum’da mitingi vardı. Ben seçim sonuna kadar bir çok ile gideceğini düşünüyorum ve bu ENERJİSİNE imreniyorum, takdir ediyorum. Muazzam bir enerji.
Bulancak AKP’nin belediye başkan adaylarının tanıtımını izledim. Bulancak otogarında yapılan tanıtıma salon yetersiz kaldı, dışarı da çadır kuruldu orası da doluydu. Salonda açılıştan sonra ilk konuşmayı “Hamit KARAOĞLANOĞLU” yaparak “partisine hizmetlerinin devam edeceğini bu seçimi Recep Yakar’ın farkla alacağını” ifade etti. Daha sonra Milletvekilimiz “Av. Kadir AYDIN” konuşma yaparak, bu seçimin önemini anlattı ve her zaman ki esprili konuşmasıyla izleyenlerin sempatisini kazandı. Sonra belediye başkanı ve tekrar aday olan “Recep YAKAR” söz aldı. Sinevizyon gösterisiyle yaptığı hizmetleri ve devamında yapacaklarını anlattı. Sık sık tezahüratlarıyla sözleri kesildi. İyi temennilerle sözlerini bitirdi. Görüntü çok iyi olmakla beraber “RECEP YAKAR” siyaseti ve insan psikolojisini çok iyi kavramış “ÖNCEKİ ZAMANDA SAVAŞTIKLARIYLA, ŞİMDİ BERABER SAVAŞA GİDİYOR” çok iyi politika ve taktik. Hayırlısı olur inşallah.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI okumalar dilerim…
SAVAŞ’ımın yokluğunun 2879’uncu günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
BUGÜN..!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30