Gazete Savaş | Yazarlar

VEFA...

19 Şubat 2019, 15:10

İYİ Haftalar...

Ahtı VEFA diye bir kavram vardır. Bu kavram TÜRK MİLLETİNİN özünde var olması ile insanlığı da onurlandırır. VEFA demek yapılan bir iyiliği, yapılan bir dostluğu ve yapan kişiyi anlatır. Onure etmek fakat bu davranışı göstermek içinde karakter gerekli. O yoksa VEFASIZLIK başlar. SİYASETTE de VEFA çok önemlidir. Uymayanların sonu kayıptır. Bulancak siyasetinde de yeni yeni oluşmaya başlamış görünüyor. Bir atasözü de var ki "kendi düşen ağlamaz" buna ilave olarak "her koyun kendi bacağından asılır" çok güzel sözlerdir bunlar. Yeter ki anlamını bilelim.

Bu düşüncelerle gördüğüm şu ki Bulancak’ta her şey yerli yerinde olacak. Yani <<şapkadan tavşan çıkmayacak>> aklıma bir atasözü daha geldi "kediyi içirmişler aslana kafa tutmaya kalkmış" MUHALEFET de bu durumda.

Bulancaklı CHP’lilerin sorduğu soru “bizim listeleri kim yapıyor. 3-5 kişiye mi kaldı bu parti?” bu da çok tepkili bir davranış oluyor tabi ki. Zamanla göreceğiz kimler haklıymış.

Bulancak’ın Ordu girişindeki Sarayburnu camisinin gündüz ve de bilhassa gece görünümü muazzam. Buna ilaveten İSKELEMİZ de bitti mi geriye Giresun’dan giriş ve Şemsettin Mahallesi bölgesi kalıyor. O da iler ki zamanlarda olur gibi görünüyor.

Siyasetin başlamasının son günü. Bugün partiler listelerini yukarıya bildirecekler. Bulancak için iyi olan, hayırlı olan kazansın İnşallah…
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2869’ncu Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30