Gazete Savaş | Yazarlar

DOMATES, BİBER, PATLICAN

15 Şubat 2019, 14:35

İYİ Haftalar...
Gündem dönüp-dolaşıp Domates, Biber, Patlıcana kadar gelindi! Suriye’de atılan merminin hesabı Suriye’den kaçarak yurdumuza sığınanlar için yapılan ödemeler! Ekonominin neden bu duruma düştüğü! Araştırmalarımda bir gerçek ortaya çıktı. Maddi durumu iyi olanlar yabancı ülkelerde oturma izni almak için yatırım yapıyor. Biz yabancılara bir yerleri satarken kendi vatandaşlarımız yabancı ülkelerde oturum alma gayretlerinde, neden acaba?
Bugün Bulancak <> seçimi var. Bu ziraat odası çiftçi ve hayvancılıkla geçimini sağlayanlara destek için VAR fakat görünen şu ki paralar toplanıyor çiftçiye ve rençperlere hiç bir katkı yok. Acaba bu oda yönetimdekiler hiç bir bedel olmasa bu kadar ilgi olur mu? Devamlı aynı kişilerin söz sahibi olmaları şart mı? Bulancak Ziraat Odasında aktif <> üye var, giren aidatı hesaplayın. Dileğim yeni seçilen yönetimin üyele-rine faydalı işler üretmesi, aksi takdirde bu ziraat odasının hiçbir katkısı ve faydası yok gibi...
Bulancak siyasetinde her gün yeni bir gelişme oluşuyor. Fakat sessiz yapmaya gayret gösteriyorlar. Sonu hayırlı olur İnşallah...
Bulancak İskelesinde çalışmalar başladı, güzel. Otoparklar Salı günleri ücretsiz, o da güzel. Belediye ile ilgili bir şey olursa hemen ilgilenme var. O da güzel, illa ki SEÇİM mi olması gerekli bunlar için.
SAYGILARIMLA…
Hepinize SAĞLIKLI Okumalar Dilerim…
SAVAŞ’ımın Yokluğunun 2865’nci Günü…

Gazete Savaş
 Gazete Savaş internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Gazete Savaş Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
ÖNCEKİ YAZILARI
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
120 BİTTİ! 150 BİTTİ!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30