09 Kasım 2018, 10:14 - 
Kıbrıs Fatihi Bülent Ecevit’i Ölümünün 12. Yıldönümünde Rahmetle Anıyoruz.

Kıbrıs Fatihi Bülent Ecevit’i Ölümünün 12. Yıldönümünde Rahmetle Anıyoruz.

CHP 18. Dönem milletvekili Av. Rüştü Kurt; Türk siyasi tarihinde çok önemli bir yer tutmuş, ülke ve dünya siyasetinde saygınlığı elde edebilen ender devlet adamlarından eski başbakanlarımızdan Bülent Ecevit’i ölümünün 12. Yılında rahmetle anıyoruz.

Av. Kurt gazetemize şunları kaydetti; Bülent Ecevit Türk siyasi tarihinde çok önemli bir yer tutmuş, ülke ve dünya siyasetinde saygınlığı elde edebilmiş ender devlet adamlarından bir tanesidir. Ecevit’in öngörülü bir devlet adamı olduğunu belirten Av. Kurt; Ecevit’in ölümünün 12.yıldönümü nedeniyle rahmetle anıyoruz. Ecevit’in dürüstlüğü, nezaketi, ilkeli siyaset anlayışı ile herkese örnek olan bir siyasetçi isim olduğunu ifade eden Av. Kurt “Bülent Ecevit ismi halkın umudu demekti. Bu umut halkımızın yoğun sevgisi ile büyümüş bağımsızlığımızı koruyan bir kalkan olarak Türk çiftçisinin Afyon ekiminde, dış politikada Kıbrıs’ın Kurtuluş müjdesi olmuştur. Tarihimizin en zor zamanlarında dirayetli cesur tutumu, yüksek cesareti, olgunluğu ile verdiği kararlar devlet adamı niteliğinin somut örnekleridir” vurgusu yapan Av. Kurt, uzun yıllar süren hizmet dönemi sırasında hiçbir usulsüzlüğe, yolsuzluğa bulaşmamış, milletimizin kendisine emanet ettiği her kuruşu korumuş yetim hakkının yenilmesine asla müsaade etmemiştir.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Muhalefetin Görev İktidarı Denetlemektir.
Y
Aysu BEKÇİ
14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ
Y
Cahit AYDEMİR
DAMGA VERGİSİ - Soru ve Cevapları
Y
Osman KIROĞLU
70 MİLYON TL.!
Y
Ercan TARI
PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAMAZ!
Y
Ferda AKGÜL
DİKKAT, BİR MESAJINIZ VAR.!
Y
Barış ÇALIŞ
İnsan Ne İle Yaşar
Y
Nuri BEREKET
BU DEVEYİ GÜTMEYECEĞİZ...
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30