12 Haziran 2018, 10:10 - 
“Yürekli Oyunculardan Kurulu Bir Takım Oluşturmak İstiyoruz”

“Yürekli Oyunculardan Kurulu Bir Takım Oluşturmak İstiyoruz”

Transfer piyasasında astronomik rakamların havada uçuştuğunu ifade eden Çotanakların Başkan Yardımcısı Özkul, “Futbolu para değil, yürek oynuyor.

Giresunspor olarak biz pahalı değil, yürekli oyunculardan kurulu bir takım oluşturmak istiyoruz” dedi. Giresunspor Kulüp Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, transfer piyasasında çok yüksek rakamların telaffuz edildiğini söyledi. Futbolun para değil yürek işi olduğuna dikkati çeken Özkul, “Transfer piyasasında gerçekten akıl almaz rakamlar dolaşıyor. 1,5 milyonlar, 2 milyonlar havada uçuşuyor. Bu rakamlara oyuncu transfer etmek kulübün geleceğine ipotek koymak demektir. Biz bu zamana kadar Giresunspor’un geleceğini tehlikeye sokacak hiçbir şeye imza atmadık, bundan sonrada atmayız. Bir oyuncunun bedeli vardır, sizde o oyuncunun bedelini öder ve transfer edersiniz. Ancak bir futbolcuya bedelinin üzerinde ödeme yapmak bizim yönetim anlayışımızda yok. Zaten sahada para değil yürek oynuyor. Biz Giresunspor olarak pahalı değil, yürekli oyuncuların peşindeyiz. Diğer kulüplerin transfer politikaları da bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakıyoruz. Biz Giresunspor’un şartlarına uyacak, Giresun’u benliğinde hissedecek, Giresunspor için sahada terinin son damlasına kadar savaşacak oyuncuların peşindeyiz. 2018-2019 sezonunda herkes savaşan bir Giresunspor izleyecek” şeklinde konuştu.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Spor HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Cemalettin TİRYAKİ
İSTİKLAL MARŞI YARIŞMASINI KİM AÇTI?
Y
Cahit AYDEMİR
DAMGA VERGİSİ Soru ve Cevapları
Y
Osman KIROĞLU
ADAY ADAYLARI TEDİRGİN
Y
Ferda AKGÜL
ATATÜRK İLAH DİYEN Mİ VAR.?
Y
Barış ÇALIŞ
Geçmişimiz Dizilerimiz Filmlerimiz
Y
Aysu BEKÇİ
14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ
Y
Ercan TARI
PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAMAZ!
Y
Nuri BEREKET
BU DEVEYİ GÜTMEYECEĞİZ...
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30