08 Haziran 2018, 10:18 - 
“FINDIK İLİNDE, AKLIM BİLİMDE” Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

“FINDIK İLİNDE, AKLIM BİLİMDE” Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Bulancak Gazi Ortaokulu Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında hazırlanan Giresun Üniverstesi, Giresun Fındık Araştırma Enstitüsü, Giresun Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Milli Parklar Müdürlüğünün proje ortağı olduğu “FINDIK İLİNDE, AKLIM BİLİMDE” Projesinin tanıtım toplantısı Bulancak İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda, yapıldı.

Toplantıya İl Gençlik ve Spor Müdürü Hasan BULUT, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Haluk AKOĞLU, İl Ticaret Müdürü Ali YILDIRIM, Giresun Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürü Necati APAYDIN, Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel BULUT, İlçe protokolü, okul müdürleri, veliler ve projeye seçilen öğrenciler katıldı.
Yürütücü Kuruluş Gazi Ortaokulu Müdürü RIFAT ÖZDEMİR ‘ in program açılış konuşmasını yapmasının ardından Giresun Üniversitesi adına Doktor Öğretim Üyesi Evren ALTIOK ve Giresun Fındık Araştırma Enstitüsü adına da Ziraat Yüksek Mühendisi Aysun AKAR konuşmalarını yaptı. Ardından Proje Yürütücüsü Gazi Ortaokulu Matematik Öğretmeni Songül TOKER projenin sunumunu gerçekleştirdi. Proje Hedef kitlesini oluşturan, 7 farklı okuldan seçilen, 35 öğrenci, veli ve katılımcılara proje ekibi tanıtıldı ve proje hakkında detaylı bilgi verildi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Cemalettin TİRYAKİ
İSTİKLAL MARŞI YARIŞMASINI KİM AÇTI?
Y
Cahit AYDEMİR
DAMGA VERGİSİ Soru ve Cevapları
Y
Osman KIROĞLU
ADAY ADAYLARI TEDİRGİN
Y
Ferda AKGÜL
ATATÜRK İLAH DİYEN Mİ VAR.?
Y
Barış ÇALIŞ
Geçmişimiz Dizilerimiz Filmlerimiz
Y
Aysu BEKÇİ
14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ
Y
Ercan TARI
PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAMAZ!
Y
Nuri BEREKET
BU DEVEYİ GÜTMEYECEĞİZ...
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30