12 Mart 2018, 10:06 - 
İl Müdürü Bulut:” Sporun Gelişmesi için gerekenler yapılacak”

İl Müdürü Bulut:” Sporun Gelişmesi için gerekenler yapılacak”

Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İlçe Müdürleri Toplantısı İl Müdürü Hasan Bulut başkanlığında müdürlük toplantı salonunda yapıldı.

İlçe Müdürleri ve Şube Müdürlerinin katıldığı toplantıda, Gençlik ve Spor Bakanlığının çalışma usul ve esasları hakkında hatırlatmalar yapılırken aynı zamanda 27-28 Şubat 2018 tarihlerinde Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yapılan İl Müdürleri değerlendirme ve planlama toplantısından bilgiler aktarıldıktan sonra İlçe Müdürlerinin talepleri ve istekleri alındı. İl Müdürü Bulut, devam eden spor faaliyetleri ile Okul sporları konularında azami hassasiyetin gösterilmesini, ilçelerdeki kulüp sayılarının artırılmasını,yerel idarecilerin ziyaret edilmesini,beden eğitimi öğretmenleri ve okul idarecilerinin ziyaret edilmesine önem verilmesini istedi. Ayrıca ilçelerde yapımı devam eden tesisler ve var olan tesislerdeki bakım onarım çalışmalarının birebir takip edilmesi ve Tesisler Şube Müdürüyle bilgi paylaşımının düzenli olarak yapılmasını isteyen İl Müdürü Bulut,2018 yılında planlanan organizasyonlar ve tesisler hakkında bilgi verdi. İl Müdürü Bulut konuşmasında; ‘’Hakim olamadığımız hiçbir kurum veya kitleyi yönetme, idare etme şansımız yoktur,nerede bir spor müsabakası varsa biz oradayız, İlimizde sporun gelişmesi ve yaygınlaşması için her türlü çalışmayı yapacağız.’’ dedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Spor HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
İTTİFAKLAR SAVAŞI!
Y
Nuri BEREKET
BİLİM VE İSLÂM 2
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Cahit AYDEMİR
ESNAF MUAFLIĞI - Soru ve Cevapları
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Mülkiyet Hakkı Yara Alıyor Hak Sahipleri Hep Beklemede Mi Kalacak?
Y
Aysu BEKÇİ
EKMEK YEMELİYİZ AMA HANGİ EKMEK ?
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
Y
Ferda AKGÜL
FAİZ YEMEK AHLAKSIZLIKTIR.!
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30