11 Şubat 2020, 10:37 - 
Başkan Feyzioğlu

Başkan Feyzioğlu "Giresun Barosu TBB Yönetim Kurulunda Etkili”

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Giresun Barosu avukatları ile " Seri Muhakeme Usulü " seminerinde bir araya geldi. Baro Başkanı Av.Soner KARADEMİR'in açılış konuşmasıyla başlayan seminerin sunucu-luğunu Av. Merve AKGÜRE tarafından yapıldı.

Giresun'da Hotel New Jasminde gerçekleşen seminere Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Giresun Barosu Başkanı Soner Karademir ve çok sayıda avukat katıldı. Feyzioğlu, "Giresun yönetimimizde olarak Türkiye'de söz sahibidir. Bugün burada seri muhakeme konuşacağız ancak şunların da altını çizmemiz gerekiyor. Türkiye'de 50 binin üzerinde meslek-taşım ay sonunu nasıl getireceğim, kiramı nasıl ödeyeceğim diye düşünüyor. Bu şartlar altında iken sağlıklı hiçbir şey olamaz. Bu sorunlar aynı zamanda benim de sorunlarım bunları çözmek zorundayız. Mesleki dayanışma içerisinde birbirimizi kollamalıyız. Dayanışma ruhu çok önemli ve biz bunu başaracağız" dedi.
Seminer sonunda Baro Başkanı Av. Soner KARADEMİR TBB Başkanımıza 1907 yılına ait nostaljik Giresun fotoğrafı hediye etti.
Giresun Baro Başkanı Av. Soner KARADEMİR; “Oldukça yoğun katılımla ve verimli geçen eğitim semineri için Giresun’a gelip meslektaş-larımızla bilgilerini paylaşan TBB Başkanımıza, bizleri yalnız bırakmayan meslektaşlarımıza ve stajyerlerimize; 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa TÜNAY'a, Baro Personellerimize ve Giresun Hotel New Jasmin personellerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
ÖĞRENMEK İÇİN ANLATMAK
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30