14 Ocak 2020, 12:14 - 
Tek Tek Satıldı! Parası Ne Oldu!

Tek Tek Satıldı! Parası Ne Oldu!

CHP Bulancak Belediye Meclis Üyeleri, Bulancak Belediyesinde Ocak ayında Belediye Meclis toplantısında görüşülen ve alınan kararlara tepki gösterdi.

Gazetemize ziyarette bulunan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bilal Aydın ve CHP Belediye Meclis Üyeleri, Ocak ayında Belediye Meclis toplantısında görüşülen ve alınan kararların gerçek sahibi Bulancak halkının olan gayrimenkullerin, satışı yönünde olduğunu dile getirdi.
2004 yılından bugüne kadar iktidarın gücünden yararlanmak için iktidar partisi adayına oy veren Bulancaklılar iktidarın nimetlerinden yararlanmak bir tarafa dursun, 15 yıldır Bulancak Belediyesine ait gayrimenkullerin tek tek satılıp yerine hiç bir yatırım yapılmadığını söyledi.
Başkan Recep Yakar döneminde de nerdeyse her meclis toplantısında gayrimenkul satışı kararı çıktığını belirten Belediye Meclis Üyeleri, “Sayın Recep Yakar bugüne kadar satışı yapılan menkul ve gayrimenkullerin satışından elde edilen gelirler ile ne gibi yatırımlar yapmıştır? Belediyenin borçları mı ödenecek?. Her ay yapılan Belediye Meclis toplantılarında kredi kullanmak, borçlanmak için yetki alan Sayın Recep Yakar bu satışlardan elde edilen gelirler ile kredileri ve faizlerini mi ödeyecek? Mülkiyeti Belediyeye ait olsa da gerçek sahibi olan Bulancak halkının bunu bilmeye hakkı vardır.” sözleri ile tepkilerini dile getirdi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30