10 Kasım 2019, 14:43 - 
Bulancaklı Gençler Kuzey Yıldızı Ekibinİ Kahvaltıya Davet Etti

Bulancaklı Gençler Kuzey Yıldızı Ekibinİ Kahvaltıya Davet Etti

BULGENDER Bulancak Gençlik Derneği FIN-DIĞIN BAŞKENTİ GİRESUN’un İNCİSİ BULANCAK’tan SELAM GETİRDİK yazılı sembolik bir çerçeve, Yöresel yemekler ve FINDIK PAKETİ ile çekimlerinin bir çoğu GİRESUN/BULANCAK ve köylerinde yapılan KUZEY YILDIZI DİZİSİ ekibini Bulancak’ta kahvaltı programına davet etti.

Bulancak’ta toplanan ve öncesinde görüşme için randevu talep eden Bulancak Gençlik Derneği 07.11.2019Perşembe akşamı KUZEY YILDIZI ekibinin çekim yaptığı sete misafir oldu. Dernek Başkanı Süleyman BAYRAK, dizinin YÖNETMENİ Ersoy GÜLER ile görüştükten sonra SANAT YÖNETMENİ Melih KARAMAN’a Bulancak’ta her Pazar yapmaya başlayacakları SOKAK HAYVANLARINA YARDIM etkinliği öncesindeki kahvaltı programına davet verdi. Bunun üzerine Snat Yönetmeni Melih KARAMAN “Programa yoğunluklarından dolayı Bulancak Gençlik Derneğinin düzenlediği bir zaman içerisinde katılmalarının çok zor olacağı ama kendilerine uygun bir zamanda sette görev almayan ve müsait olan OYUNCULARLA BİRLİKTE katılabileceklerini daha da anlamlı ve güzel olacağını nazik davete iadeyi ziyaret edebileceklerini” dile getirdi. Görüşmenin ardından toplu fotoğraf çekinen dernek üyeleri, OYUNCULARA, YÖNETMEN KADROLARINA ve SET EKİBİNE kolaylıklar diledi. Katılımcılar: Bulancak Gençlik Derneği Başkanı Süleyman BAYRAK ve Yöneticileri, Bulancak Şifa Eczanesi Sahibi Osman Nuri TÜYSÜZ, Bulancak Huzur Kahvesi Cafe İşletmecisi Gülfem YAMAN, Liman Cafe Sahibi Murat, Fatoş ve Defne AYDIN’da katıldı.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
BUGÜN..!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30