09 Ekim 2019, 10:10 - 
Yüksek Okulu İnşaatı 2020 Ocak Ayı Sonuna Kadar Teslim Edilmesi İçin Protokol İmzalandı

Yüksek Okulu İnşaatı 2020 Ocak Ayı Sonuna Kadar Teslim Edilmesi İçin Protokol İmzalandı

Yağlıdere Erol Çatalbaş Meslek Yüksek Okulu inşaatının geri kalan eksiklikleri yeniden tespit edilmiş olup bir milyon bedel ile yüklenici firma Beraat yapı müteahhidi Murat Çavdar’a 2020 Ocak ayı sonuna kadar teslim etmek üzere protokol imzalandı.

Okulun 2020-2021 eğitim öğretim yılında faaliyete başlayacağını belirten Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş,okulun bahçe,park,peyzaj işini belediyemiz tarafından yapılacaktır.’’dedi.
Geri kalan Kısımını ise hayırsever iş adamı abimiz Mustafa Çatalbaş tekrar üstelendiğini ifade eden İbaş,kendilerine şahsım ve ilçe halkımız adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Rahmetli evladı Erol Çatalbaşa’da rahmet diliyorum.’’dedi.
Hayırsever iş adamı Mustafa Çatalbaş ise, elinden geldiğince bu zamana kadar doğup büyüdüğü ilçesine hizmet etmeye devam edeceğini belirterek, bu okulun geri kalan kısmını rahmetli evladım Erol Çatalbaş adına yaptırıp onun ismini yaşatmak istiyorum. ’şeklinde konuştu.
Belediye başkanlığı makamında gerçekleşen Protokol’de,Klas Grup Yönetim kurulu başkanı iş adamı Muzaffer Barcın, Alanya Belediye Başkanı Danışmanı Emekli Albay Esap Yaşar Yılmaz, Alanya Doğa Koruma Milli Parklar Mühendisi Mevlit Kodal, Ahallı Mahalle Muhtarı Emin Akkaya, Belediye Yazı İşleri Müdürü Halit Yanbul,Belediye Fen İşleri Müdürü Betül Akkaya Özdemir, iş adamı Bayram Kurun, Muammer Çatalbaş hazır bulundu.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
19 MAYIS
Y
Osman KIROĞLU
SON 30 GÜN.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30