05 Eylül 2019, 10:23 - 
Bulancak Orman İşletme Müdürlüğü Ne Oldu?

Bulancak Orman İşletme Müdürlüğü Ne Oldu?

31 Mart yerel seçimleri öncesi seçim mitingleri kapsamında Giresun’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuş-masından önce kürsüye çıkan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 26 Şubat 2019 tarihinde “Giresun – Bulancak’a müjde veriyorum” diye konuşarak Bulancak Orman İşletme Müdürlüğü’nün açılacağını belirtmişti.

Konuya ilişkin gazetemize konuşan vatandaşlar “Bulancak Orman İşletme Müdürlüğünün kapatılan 25 Orman İşletme Müdürlüğünün 24’ünün tekrar açıldığını ve yeni hizmete açılan 4 orman İşletme Müdürlüğü ile 28 işletme müdürlüğünün açılması, kapatılan işletmelerden yalnız Bulancak’ın ayrı tutularak açılmaması Bulancak’a Giresun’a büyük bir haksızlık olarak ortaya çıkmıştır. Bugüne değin de Sayın Bakan Pakdemirli sözünü yerine getirmemiştir. Konu başta Sayın Milletvekili Kadir Aydın olmak üzere talebimizi Sayın Bakan Bekir Pakdemir’liye iletilmesini beliyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundular. Konuya ilişkin Orman Genel Müdürlüğünün İşletme Şeflikleri müdürlüklerinde görev yapan emekli orman mühendisleri de Bulancak İşletme Müdürlüğünün kapatılmasını ve bugüne kadar da açılmamasının, açılan işletme müdürlükleri arasında en vasıflı Orman İşletme Müdürlüğünün Bulancak olduğunu, Bulancak’ta yapılan haksız uygulamanın işletme müdürlüğünün tekrar açılarak ortadan kaldırılmasını bekliyoruz dediler.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30