18 Temmuz 2019, 10:19 - 
Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Bulut’tan Değerlendirme

Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Bulut’tan Değerlendirme

Bulancak İlçe Millî Eğitim Müdürü Şenel BULUT 17 Temmuz Çarşamba günü Bulancak Fen Lisesi yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursundaki 12. sınıf öğrencilerini ziyaret ederek destekleme ve yetiştirme kursları değerlendirmede bulundu.

Bulut; Geçen yıl yapılan yaz dö-nemi destekleme ve yetiştirme kursları oldukça verimli geçti. 2019 LGS ve YKS sonuçlarına bakınca kursların önemi daha iyi anlaşılmakta olup yaz dönemi kursları İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından önemsenmekte ve dik-katle takip edilmektedir. Bu vesileyle 2018 yaz dönemi kurs mer- kezi okullarımız Bulancak Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu müdürleri ve idarecileri ile kurslarda görev alan tüm öğretmenlerimize ve personelimize teşekkür ederim.
İlçemizde 2018-2019 eğitim öğre-tim yılı yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kurslarımıza ortaokulda 270 ve lisede 203 öğrencimizin katılmasının 2019-2020 eğitim öğretim yıllında öğrencilerimizin başarısına önemli ölçü- de katkı sağlayacağını ifade eden İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT, "Tatil dönemi olmasına rağmen kurslara öğrencilerini gönderen velilerimize, fedakârca kurslarda görev alan öğretmenlerimize ve kurs merkezi Bulancak İmam Hatip Ortaokulu, Bahçelievler Anadolu Lisesi ile kendi öğrencilerine kurs açan Bulancak Fen Lisesi müdürü ve idarecilerine, emeği geçen personelimize teşekkür eder öğrencilerimize başarılar dilerim." diyerek sözlerini tamamladı.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
DEĞERLERİMİZ
Y
Osman KIROĞLU
KAÇAK YAPILAR.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30