10 Temmuz 2019, 10:17 - 
Başkan Emür İlçe Danışma Meclis Toplantısına Katıldı

Başkan Emür İlçe Danışma Meclis Toplantısına Katıldı

Keşap AK Parti İlçe Teşkilatı Temmuz Ayı ilçe danışma meclisi toplantısı gerçekleştirildi.

Keşap AK Parti İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirilen toplantıya Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Giresun Ak Parti il koordinatörü Ömer Faruk Ertan, Keşap İl Genel Meclisi Üyesi Âdem Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Samet Küçük ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür konuşmasında bugüne kadar belediye ve il genel meclis üyeliği yapmış, partiye, Keşap’a ve vatandaşlara hizmetlerde bulunan herkese teşekkür etti. Keşap Giresun un en hızlı büyüyen ilçesi olduğuna dikkat çekerek, bu büyümeyle paralel olarak Keşap geliştirmek için daha fazla çalıştıklarını ve çalışacaklarını söyledi. “31 Mart seçimlerinde tüm teşkilatlarımızla hep beraber çalıştık. Her girdiğimiz seçimde alnımızın akıyla çıktık. Her defasında daha çok oyumuzu yükselterek devam ettik. Keşap teşkilatı olarak her defasında üstüne koyarak güç kazanıyoruz. Karadeniz sahilinde hiçbir ilçe yok. Bunun içinde özveri ile çalışma başta geliyor. Hepinize teşekkür ediyorum. Gene hizmetler babında ise Turizm Fakültemizin yolu da bitti. Allah nasip ederse Eylül Ayında öğretime açacağız. Bunun ilk meyvelerini asıl üç dört sene sonra alacağız. Öğrencilerle dolduğunu, şenlendiğini ve şehrimize nasıl yansıdığını hep beraber göreceğiz. Seçimlerde söz verdiğimiz tüm projeleri takip ediyoruz. Bunlardan birisi Batı Çıkışı diğeri ise Gençlik Merkezi. Bunlar belirli bir noktaya geldi. Bunları da takip ediyoruz ve tamamlayacağız. Keşap’ımız için ne kadar çalışırsak yine de azdır. Giresun’un gelişen yüzü, Karadenizin incisi olan Keşap’ımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz seçimden seçime değil, her gün Keşap'ın kaderini değiştirmek için mücadele ediyoruz. Bu mücadelenin sonunda da Rabbim şükürler olsun emeklerimizi boşa çıkarmıyor. Sizlerden ricam duyduğunuz ve bildiğiniz vatandaşlarımızın sorunlarını, sıkıntılarını bizlere iletmeniz. Hemşehrilerimiz her zaman yanımıza gelerek yada arayarak derdini paylaşıyor. Fakat sizlerin de birebir gördüğünüz durumları bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Çünkü biz birlikte Güçlüyüz ve Birlikte Keşapız. Toplantılarımızın hayırlı olmasını diliyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin ” dedi. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap Belediyesi olarak Keşap’a yapılan diğer hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
GİRESUN’DA SİYASET.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30