09 Temmuz 2019, 10:28 - 
Giresun Belediyesi’nde Personel Eğitimleri Devam Ediyor

Giresun Belediyesi’nde Personel Eğitimleri Devam Ediyor

Giresun Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından personeller arasında iletişimin elektronik ortamda daha hızlı yapılması adına eğitim verildi. Beyaz masa ile birlikte müdürlüklerin daha etkin ve hızlı iletişim kurabilmeleri adına verilen eğitimde yeni programların nasıl etkin kullanılacağı personellere anlatıldı.

Vatandaşların dilekçe ve ya sözlü olarak taleplerini değerlendiren Beyaz Masa personelleri, müdürlüklere isteklerin daha hızlı yapılması adına elektronik sistemden talepleri iletip konunun takibini yapabilecek. Personeller kullanacakları yeni program ile birlikte ulaşmak istedikleri müdürlüklere ulaşıp taleplerini iletecek. Talebin iletilmesinin ardından sistem üzerinde yeşil ve kırmızı ikonlarla birlikte isteğin hangi aşamada olduğunu da görebilecekler. YEREL YÖNETİMLERDE ÇOCUK HAKLARI EĞİTİMİ İsveç Başkonsolosluğu desteği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi işbirliği ile Giresun Belediyesi çalışanlarının çocuk hakları konusunda bilgi ve farkındalığını artırarak belediyede çocuk hakları temelli yaklaşımın ve politikanın benimsenmesine katkı sunmak amacıyla Çocuk Hakları Eğitimi verildi. Verilen eğitimde; Çocukluk Algısı: “Çocuk Kim?” Hak temelli yaklaşım Çocuk Katılımı nedir? Çocuk Katılımı Politikası gibi konularda eğitim verildi Eğitim sonunda Giresun Belediyesi Çocuk Hakları Politikası ve Yaklaşımı için Planlaması yapıldı ve katılımcılara Katılım Belgeleri verildi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
GİRESUN’DA SİYASET.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30