07 Haziran 2019, 10:21 - 
Karadeniz’de İmamoğlu Fırtınası Esti

Karadeniz’de İmamoğlu Fırtınası Esti

Millet İttifakı'nın CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz fırtınası oluşturdu.

Millet İttifakı'nın CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayram dolayısıyla memleketi Trabzon'u oradan Giresun ve Ordu’yu ziyaret etti.
Trabzon'dan Giresun'a yolculu-ğu, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle beklenenden uzun sürdü. İlçelerde seçim otobüsünün önünü kesen vatandaşlar, İmamoğlu'na sevgi gösterilerinde bulundu. İmamoğlu Giresun'da yine gülen yüzüyle halka seslendi.
“31 Mart'ta İstanbul'da seçim yaşadık. Bir avuç insan Türkiye'nin demokrasisine sıkıntı verdi. İnsanlarımıza ve geleceğimize demokrasimize darbe vurdular. Ama dedim ki ben seçilmiş bir belediye başkanı olarak gez Karadeniz'i konuş anlat. Köyüme gittim aile büyüklerime dua ettim. Helallik istedim. Şuanda Giresun'da enerjinizi gözlerinizden alıyorum. Gücüm daha da arttı. Ben siyaseti ilk çıktığım günden beri ahlaklı siyaset yapacağız. Tek bir gün kötü söz konuşmadım konuşmayacağım. Sizler beni izlerken, dinlerken çocuklarınızın kulaklarını kapatmayacaksınız. Bakın seçildim 18 gün görev yaptım. 18 günde İstanbulluya hizmet ettim. Bu insanlar yaptıklarımı görünce çıldırdılar. 18 günde çıldırdılar size söz veriyorum 1800 günde onları delirteceğim. Akılları şaşacak.”
İmamoğlu yaptığı ziyaretlerde Karadenizlilerden İstanbulda yaşayan ya-kınlarından kendisine destek olmasını söylemelerini istedi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
PROGRAMSIZ EĞİTİM..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30