19 Mayıs 2019, 09:58 - 
Espiye Belediyesi’nden Açıklama

Espiye Belediyesi’nden Açıklama

Espiye Belediyesi ulusal basın başta olmak üzere bir çok kanalda yer alan Belediye Binasındaki T.C.’nin kaldırılması haberleri üzerine açıklamada bulundu.

Espiye Belediyesi’nden yapılan açıklama;
“ Kamuoyunun dikkatine!
Sosyal medya ve ulusal basında Espiye Belediyesi levhasında Türkiye Cumhuriyeti (T.C) ibaresinin olmadığı ve kasıtlı olarak kaldırıldığı yolunda çirkin iftiralar yapılmaktadır. Bu tür asılsız ve mesnetsiz iftiralara vatandaşlarımız itibar etmemelidirler.
Şu anda hizmet verdiğimiz belediye binamız 2000 yılından önce dönemin belediye başkanı tarafından yaptırılmış ve hizmete açılmıştır. Dönemin belediye başkanı, Türkiye Cumhuriyeti (T.C) ibaresi olmaksızın Espiye Belediye başkanlığı olarak levhaya yazdırmıştır. Bu bina üzerindeki yazıda günümüze kadar hiç bir değişiklik yapılmamıştır.
Hal böyle iken 2018 Yılında Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Karadere tarafından yaptırılarak hizmete açılan belediye ek hizmet binasının tabelasında Türkiye Cumhuriyeti (T.C) ibaresi bulunmaktadır.
Son zamanlarda (T.C.) ibaresi üzerinden siyaset ve algı operasyonu yaparak, halkımızın milli duyguları ile oynanmaktadır. (t.c) ibaresi üzerinden sosyal medyada şov yapan kişiler, halkımızın sağduyusu sayesinde emellerine ulaşamayacaklardır. Espiye belediyesine yönelik bu çirkin saldırılar asla kabul edilemez. Türkiye cumhuriyeti sevgisi levhalardan çok gönüllerde ve yüreklerde yaşatılmalıdır.
Bizler Espiye belediyesi çalışanları olarak bu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Atatürk’ün “ benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” Veciz sözünün anlam ve bilincine tam bağlı kalarak aydınlık yolumuza devam etmekteyiz.
Kamuoyunu yanlış yönlendirmeye, halkı kin ve nefrete sürükleyerek kaos oluşturmaya yönelik çirkin paylaşımlarda bulunanlara itibar edilmemesi önemle rica olunur. Saygılarımızla.”YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Osman KIROĞLU
PROGRAMSIZ EĞİTİM..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30