19 Mart 2019, 10:30 - 
“Son 15 Yıldır Bulancak Büyük Ve Güzel Hizmetler Almıştır”

“Son 15 Yıldır Bulancak Büyük Ve Güzel Hizmetler Almıştır”

Bulancak Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı seçim gezilerini son hızla sürdürüyor.

16 Mart Cumartesi günü Sanayi Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Yakar; “Son 15 yıldır Bulancak büyük ve güzel hizmetler almıştır. Son beş yılda ise hızlı bir değişim ve dönüşüm söz konusudur. Tüm bu hizmetleri sadece belediye imkanları ile yapmak mümkün değildir. Belediye, hükümet, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız ve teşkilatımız olarak el birliği ile Bulancak’a hizmet etmek için gayret ediyoruz ve bu güç birliğinin karşılığı ortada. Hizmet ve yatırım konusunda son hızla giden bir araba gibiyiz. Eğer el frenini çekerseniz ne olur? Araba takla atar. Bu hizmetlerin devam etmesi için bir kez daha 31 Mart’ta sandıkları patlatmanızı ve desteğinizi bekliyoruz” diye konuştu.
Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Belediye Başkanı Recep Yakar, AK Parti İlçe Başkanı Necati Yıldırım, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin katıldığı Sanayi Mahallesi buluşmasına mahalle sakinleri büyük ilgi göstererek, Belediye Başkanı Recep Yakar’ı sloganlar, meşaleler ve havai fişeklerle coşkulu bir şekilde karşıladılar.
Başkan Yakar, burada yaptığı konuşmasında; “Sanayi mahallesi başta olmak üzere tüm Bulancak’ta yaptığımız hizmetler ortadadır. Bu hizmetlerin devamı için desteklerinizi bekliyoruz. Son hızla giden bir araba gibiyiz. Eğer el frenini çekersek hepimiz takla atarız. Biz devletimizin ve hükümetimizin desteğiyle hizmet üretiyoruz. Bu imkanlar göz ardı edilemez, edilmemeli. Her gün her türlü vaat vererek, iş sözü vererek karşınıza gelenler, bu imkanlar olmadan hiçbir şey yapamazlar. Sadece hayal satıyorlar. Biz ise gerçekleri ve yaptıklarımızı anlatıyoruz. Biz iş sözü vermiyoruz, iş imkanı üretiyoruz. İşte hükümetimiz desteğiyle yapılan 2. OSB’de bugün bin 500 kişi ekmek yiyor. Yeni yapılacak fabrikalarla en az bin 500 iki bin kişi daha iş imkanına kavu-şacak. Yapılanlar, hizmetler ortada. İnanıyorum ki; 31 Mart’ta bize destek vererek tekrar sandıkları patlata-caksınız” dedi.
Konuşmaların sona ermesinin ardından vatandaşla tek tek kucaklaşan Başkan Yakar, uzun süre alkış ve tezarühatlarla alan dan ayrılamadı.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER HABERLERİ
Döviz Kuru
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
YAKUP GÜLAÇTI
AÇLIKLA MÜCADELE
Y
Osman KIROĞLU
VAH FİSKOBİRLİK VAH.!
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Bulancak Güney Çevre Yolu Projesi Açıklanmalı
Y
Aysu BEKÇİ
Ramazan uğurlayıp, sağlıklı bayrama merhaba
Y
Nuri BEREKET
ORUÇ KAMERÎ TAKVİME GÖREDİR, AMA NEDEN ?
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
E-GAZETE

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30