14 Mart 2019, 10:04 - 
Aksu, Daha Yaşanabilir Bir Giresun Parolasıyla Çalışıyor

Aksu, Daha Yaşanabilir Bir Giresun Parolasıyla Çalışıyor

Giresun Belediyesi tarafından şehrin alt ve üst yapısına büyük önem verilirken, vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi içinde ekipler tarafından mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalar yapılmaya devam ediliyor.

Şehrimizde yapına hızlı bir şekilde devam edilen doğalgaz çalışmaları sonucu yeni yapılan birçok yol ve kaldırımlar bozulurken, ekipler eksikliklerin giderilmesi ve bozulan yolların yenilenmesi içinde hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.
Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Gaziler Mahallesi ve Teyyaredüzü Mahallesinde de geniş kapsamlı asfalt yapım çalışmalarına başlanıldı.
Havaların ısınması ile asfalt çalışmalarına başlayan ekipler belirli çalış-ma programı kapsamında diğer mahallelerde de asfalt çalışmaları yapacak. Teyyaredüzü’nde Geniş Kapsamlı Kaldırım Çalışması Yapılıyor Giresun Belediyesi daha yaşanabilir bir Giresun parolası ile üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.
Belediye ekipleri tarafından Teyyaredüzü Mahallesi Şht. Tuğgeneral Bahtiyar Aydın Caddesi, Altın Yunus Caddesi, 150 Nolu Sokak, Kent Sokak, Virandere Sokak ve Kısmet Sokak’ta ki mevcut kaldırımların eski ve yetersiz olmasından dolayı yenileme çalışmalarına başlandı. Geçtiğimiz haftalarda başlayan çalışmalar ekipler tarafından hızlı bir şekilde yürütülüyor. Kısa sürede tamamlanacak çalışmaların ardından ekipler şehrimizin farklı bölgelerinde de kaldırım yapım çalışmaları yapmaya devam edecek.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Eğitimde Nüfus Kriterleri Kaldırıldı, Bulancak’ın Her Sene Ortaya Atılan Fakülte Açıklamaları Havada Kalıyor!
Y
Osman KIROĞLU
RAMAZANLIK FİYAT..!
Y
Aysu BEKÇİ
ÖRNEK RAMAZANDA BESLENME PROGRAMI
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Nuri BEREKET
HİDAYET VE İMAN NASİP İŞİDİR
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30