10 Mart 2019, 10:22 - 
Piraziz’de CHP Seçim Bürosu Açıldı

Piraziz’de CHP Seçim Bürosu Açıldı

Piraziz CHP İlçe seçim bürosu açılışı gerçekleşti.

Açılışa Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun Belediye başkanı Kerim Aksu, partili üyeler ve Piraziz halkı katıldı.
Başkan Aksu Piraziz’den Mesaj Verdi; “bizim davamız vatan davası”
Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nun seçim bürosu açılışına katılan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, net mesajlar verdi. Aksu; “Bizim davamız vatan davası, vatanseverler kazanacak” dedi.
Piraziz Şehit Tuğ General Bahtiyar Aydın Bulvarı üzerinde oluşturulan seçim bürosu açılışına Milletvekili Necati Tığlı, İl Başkanı Fikri Bilge, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, partililer, belediye başkan adayları ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde konuşan İl Başkanı Fikri Bilge, çok çalışmamız gerektiğini ifade etti. Milletvekili Tığlı ise, önce Piraziz, sonra Giresun ve Türkiye’de başaracaklarını söyledi.
Başkan Görgülüoğlu “Piraziz için daha yapacak işlerimiz var”
Piriziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu 5 yıl önce devraldığı belediyenin esnafta kredisi olmadığını hatırlatarak; “Bugün musluklardan sağlıklı su akıyor, yollar yapıldı. Her esnafta itibarımız var. Piraziz için daha yapacak işlerimiz var, Kerim Başkan bana abi diyor. O bizim abimiz, bize her türlü desteği verdi. Kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Piraziz’de umudun, ışığın parladığını, 23 gün sonra halkın kazanacağını belirterek; “Birileri beka diye ortaya çıkıyor. Evet beka sorunu var. Domatesin, patlıcanın beka sorunu var. Vatanın beka sorunu yok. Ülkemizde şuanda tanzim satışın olduğunu görmek koca Türkiye Cumhuriyeti için utanç verici bir tablodur. Tanzim satışlardan utanıyorum. Bu arada 23 gün sonra seçime gideceğiz. Piraziz’de de çok çalışkan bir belediye başkanımız var, kendisini kutluyorum. Bizim davamız demokrasi davası, vatan davası, bizim davamız memleket davası. Başkalarının da, koltuk davası olabilir. Ama biz vatan diyoruz, aş diyoruz, iş diyoruz, memleket diyoruz. Göreceksiniz bunu diyenler kazanacak. Giresun sahilini inci gibi dizeceğiz. Bu İl kurtuluş savaşında iki tane gönüllü alay çıkarmış bir ildir. Dedelerimiz 5000 kişi gönüllü gitti, 250 kişi geri döndüler. Hepsi bu ülke uğruna şehit oldular. Bu memleket için, vatan için Giresunlular canı pahasına her şeyi göze alırlar. Bu seçimlerde vatanseverlerin bizim etrafımızda birleştiğini görüyorum. Bu seçimin bir sonun başlangıcı olacağına inanıyorum. Yeni bir umudun başlangıcı olacağına inanıyorum. Biz kazanacağız, vatanseverler kaza-nacak, halk kazanacak. Hepinizi yürekten kutluyorum, yolumuz açık olsun” şeklinde konuştu.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gazete Savaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel Haberler HABERLERİ
E-GAZETE
YAZARLARIMIZ
Y
Ferda AKGÜL
TOPRAKLARIMIZA GÖZ DİKİLDİ..
Y
Cemalettin TİRYAKİ
Eğitimde Nüfus Kriterleri Kaldırıldı, Bulancak’ın Her Sene Ortaya Atılan Fakülte Açıklamaları Havada Kalıyor!
Y
Osman KIROĞLU
RAMAZANLIK FİYAT..!
Y
Aysu BEKÇİ
ÖRNEK RAMAZANDA BESLENME PROGRAMI
Y
Cahit AYDEMİR
KURUMLAR VERGİSİ (İSTİSNALAR) Soru ve Cevapları
Y
Nuri BEREKET
HİDAYET VE İMAN NASİP İŞİDİR
Y
Geçim mi? Seçim mi?
Y
Barış ÇALIŞ
SİLAHA SEVGİ VE KALEM
Y
Ercan TARI
BAŞIMIZ SAĞOLSUN…
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
VİDEO GALERİ
 
FOTO GALERİ
E-POSTA LİSTESİ
 
KONUK YAZARLARIMIZ
 

©2013 - Tüm hakları Gazetesavas.com'a aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Adres : Bulancak Mah. İskele Cad. No:10/1 Bulancak/GİRESUN
Tel :0454 318 14 15
Faks : 0454 314 33 30