301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 16:53
 
İYİ Gençlik 2021 Yılında Çok Ses Getirecek
İYİ Parti Bulancak Gençlik Kolları Başkanlığı yerel bir işletmede toplantı düzenleyerek 2021 yılında yapacakları çalışmalar için fikir alışverişinde bulundu.
Gündem Haberi


Gerçekleştirilen toplantıda konuşan İYİ PARTİ BULANCAK Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Bayrak; " İYİ Gençlik olarak 2021 yılında çok ses getirecek işler yapacağız. Gençlik kolları olarak 2021 Yılı için güzel kararlar aldık. Aldığımız bu kararlar;
-Bulancak ta Genç İşsizlik oranı ve bu oranı karşılayacak yeterli istihdamın olup olmadığı ile ilgili araştırmalar ve kamuoyunun bilgilendirilmesi. 
-Bulancak ta Eğitim düzeyi lise altında olup okumayan gençlerin oranı ve bunların eğitime kazandırılması ile alakalı mevcut çalışmaların araştırılması ve kamuoyunun bilgilendiril-mesi. 
-Bulancakta bulunan mevcut okulların ve öğ-rencilerin ihtiyaçlarının tespit edilerek kamuoyunun bilgilendirilmesi. 
-Bulancakta bulunan köy okullarının ve öğ-rencilerinin mevcut durumları ve ihtiyaçlarının tespit edilerek kamuoyunun bilgilendirilmesi. 
-Bulancak ta yaşayan Genç nüfusun vakit geçirebileceği sosyal yaşam alanları ile birlikte buralardaki can ve mal güvenliğinin  ne boyutta olacağı hakkında bilgiler edinerek kamuoyunun bilgilendirilmesi.
-Bulancak ta yaşayan Genç nüfusun geleceğe yönelik siyasete bakış acıları ile bunu topluma nasıl yansıttıklarının araştırılması ve kamu oyunun bilgilendirilmesi.
-Bulancak ta Kadın ve Çocuk haklarının ihlali konusunda yapılan araştırmalar ve bunlar ile ilgili alınan önlemler hakkında bilgiler edinmek ve kamuoyunun bilgilendirmesi.
-Bulancak ta yaşayan sokak hayvanlarının durumu ve yaralı sokak hayvanları için mevcut bakım alanlarının yeterliliği hakkında bilgiler edinmek ve kamuoyunun bilgilendirmesi.
-Bulancakta Yaşanacak olası bir Depreme kar-şı alınmış tedbirler ve deprem sonrası halkın toplanacak merkezleri, ihtiyaç duyacağı malzemelerin hazırda olup olmadığı ile ilgili araş-tırmalar yaparak kamuoyunun bilgilendirilmesi. 
-Bulancak ta Yaşanacak olası başka bir doğal afette alınacak tedbirlerin hazırda olup olmadığı ile ilgili araştırmalar ve kamuoyunun bilgilendirilmesi. 
Başta olmak üzere birçok projenin konuşulduğu ve hedeflendiği toplantımız BULANCAK Halkımız için hayırlı uğurlu olsun. " ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: gazetesavas
 
Etiketler: İYİ, Gençlik, 2021, Yılında, Çok, , Ses, Getirecek,
Yorumlar
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Az Bulutlu
Güncelleme: 28.11.2020
Bugün
- 15°
Pazar
- 16°
Pazartesi
- 16°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 27.11.2020
İmsak
05:50
Sabah
07:21
Öğle
12:19
İkindi
14:46
Akşam
17:08
Yatsı
18:32
TFF 1.Lig Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Haber Yazılımı