301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 10:39
 
İHALE İLANI
BULANCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN
Gündem Haberi


1. Bulancak Belediye Başkanlığının yetki ve sorumluluk sınırları içerisinde bulunan mevcut Reklam Ünitelerinin ( Billboard, Megalight, CıtyLıght Poster, Megalıght, Leddisplay Video Oynatıcı ve Otobüs Durağı vb.), 3 (üç) yıl süre ile kiralanması işi; 22/09/2020 tarihinde saat:10:00 'da Bulancak Mah. Terazi Sok. No:1’Belediye Ek Hizmet Binası 2. Kat Belediye Meclis Salonunda, İhale Komisyonu (Encümen) huzurunda, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/c ve 45.maddesine göre "Açık Teklif Usulü" ile ihale.edilecektir.
2. İhale konusu işin tahmin edilen yıllık kira bedeli 37.000,00-TL(Otuzyedibin Türk Lirası)+KDV'dir. Geçici teminat bedeli tahmin edilen bedelin %3'ü (yüzde üç) olup, tutarı 1.110,00-TL(binyüzon Türk Lirası)'dir.
3. İhaleye ilişkin şartname, ekleri ve ihale dosyası Bulancak Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:1 adresindeki Belediye Hizmet Binasının 2.katındaki Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nden mesai saatleri içinde 200,00 TL karşılığı temin edilebilir.

 

MİKTAR

DURAK

CITYLIGHT

POSTER

BİLLBOARD

MEGALİGHT

LEDDISPLAY

VİDEO

Adet

1

5

25

1

1

 

4. İhalenin yapılacağı yıl içinde alınmış belgenin aslı veya noter tasdikli sureti olmak kaydıyla; İhaleye Katılacaklardan İstenilecek Belgeler:
A) GERÇEK KİŞİLERDEN:
1- İkametgâh Belgesi,
2- Nüfus Kayıt Örneği,
B) TÜZEL KİŞİLERDEN:
1- İdare Merkezinin bulunduğu yer Mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odasından, Ticaret Sicil Müdürlüğünden veya benzeri bir Makamdan alınmış Tüzel Kişinin siciline kayıtlı olduğuna dair belge,
2- İmza sirküleri, Dernek ve Vakıflar için İhaleye katılmak üzere yetkili organ tarafından alınmış karar ile yetkilinin imza beyannamesi ve Dernekler için Dernek Tüzüğünün onaylı sureti.
C) ORTAK BELGELER:
1- 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 26.maddesine uygun olarak hazırlanacak Geçici Teminat Belgesi,
2- Temsil durumunda Noter tasdikli vekâletname ve vekile ait imza beyannamesi,
3- İstekliler tarafından onaylı "İdari Şartname",
4- Bulancak Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden onaylanacak Bulancak Belediyesine borcu olmadığına dair belge,
5- Şartname alındığına ilişkin makbuz.
D) Ortak Girişim olması halinde; Noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi, ortak girişimi oluşturan gerçek ve/veya tüzel kişiliklerin (A) ve/veya (B) ile (C) maddelerindeki esaslara göre temin edecekleri belgeler.
İsteklilerin, yukarıda istenilen belgeleri ihale günü ihalelerin başlangıç saati olan saat:10:00'a kadar, Bulancak Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde İhale Komisyon Başkanlığına eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir.
6- 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 6.maddesinde belirtilen kişiler doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar. Bu hususun sonradan tespit edilmesi halinde sözleşme fesih edilir.
7- İhale sırasında hazır bulunmayan veya noterden tasdikli vekâletnameyi haiz bir vekil göndermeyen istekliler, ihalenin yapılış tarzına ve sonucuna itiraz edemezler.
8- İhale Komisyonu olarak Bulancak Belediyesi Encümeni, ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Komisyonun ihaleyi yapmama kararı kesindir.
9- Kira bedeli ilk yıl kira bedeli peşin diğer yıllar üçer ay ara ile dört eşit taksit halinde ödenecektir.
10. İş bu İlan 10 maddeden ibarettir
Telefon: 4442844 (107)

Kaynak: Editör: gazetesavas
 
Etiketler: İHALE, İLANI,
Yorumlar
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 01.10.2020
Bugün
20° - 22°
Cuma
20° - 24°
Cumartesi
17° - 24°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 11.08.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
TFF 1.Lig Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Haber Yazılımı