301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 15:26
 
"GİRESUN’UN MENFAATİNE OLACAK HER HİZMETİ PARTİZANLIK YAPMADAN DESTEKLİYORUZ"
İYİ Parti İl başkanı Sayın Abdulkadir Eroğlu; "Giresun’un menfaatine olacak her konuda partizanlık yapmadan hizmet konusunda her türlü olumlu konuları destekliyoruz, olumsuz konularda da uyarılarımızı yaparak çözüm üretmeye çalışıyoruz" dedi.
Siyaset Haberi


İYİ Parti İl başkanı Sayın Abdulkadir Eroğlu, İyi parti olarak Giresun’a ve Giresun halkına hizmet etmek için çalışmalarına devam ediyor. Sürekli sahada ve halkın arasında olan Başkan Eroğlu "halkımızın arasındayız; sorunlarını ve dertlerini paylaşmaya çalışıyoruz" dedi.

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini belirterek; "Bu kapsamda Şebinkarahisar ilçemizde kongre sonrası partimiz teşkilat çalışmaları ve şehrimizle ilgili çalışmalar yapılarak, akşam partide ilçe teşkilatımız ve il teşkilatı ile sayın genel başkan yardımcımız sayın Av.ÜnzileYüksel hanımefendi ile çalışmalara katıldık."dedi.

"Bütün siyasileri ve milletvekillerini Giresuna sahip çıkmaya çağırıyorum"

Giresun Dereli Şebinkarahisar yolu ve Eğribel tüneli de gezilerek Dereli yolunda çalışmaların başladığına şahit olduklarını dile getiren Başkan Eroğlu Dereli güzergahının olsun bitirilmesini sevinerek umut etmekte olduklarını söyledi.

Eğribel tünelindeki çalışmaların hızlandırılması gerektiğini vurgulayan Eroğlu; "bizden sonra başlayan Ordu Koyulhisar güney yolu sayısız tünel ile açıldığı halde maalesef halen bizim Eğribel tüneli inşaatı durmuş ve şantiye tatil edilmiştir. Bizimle başlayan Rize Ovit tüneli çift tüplü olarak bitirilmiş ve hizmete açılmıştır. Bu yol Giresunun yoludur orta anadoluyu Giresun limanına bağlayan 150 senelik yoldur. Bir an evvel bitirilmeli Giresunun hizmetine sokulmalıdır. Bütün siyasileri ve milletvekillerini Giresuna sahip çıkmaya çağırıyorum.

Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk Giresun iline bağlı olarak, Suşehri, Akıncılar, Gölova, Koyulhisar, Şiran Kelkit çayı vadisinde bulunan ilçelerimiz olarak, merkezde Şebinkarahisar bağlı olduğu Giresuna 125 km, Alucra 150 Km ve Çamoluk 185 km mesafededir. Suşehri bağlı olduğu Sivas iline 145 Km, Akıncılar 155 km, Suşehri 180 km ve Gölova ise 190 km mesafededir. Şiran ise Gümüşhane iline 110 km mesafededir. Bütün bu ilçeler Şebinkarahisar il yapıldığı takdirde çok daha verimli devlet hizmeti görülebilecektir."  dedi.

"Türkiyenin geleceğini ve kurtuluşunu partimizde görmekteyiz"

Giresun’un bilindik isimlerinin partiye teveccüh gösteriğini de dile getiren Başkan Eroğlu; "Şehrimizin Alucra Belediye başkanlığı yapmış değerli ağabeyimiz ve saygın büyüğümüz sayın Kemal Bıyıkçı ve bugün ise Şebinkarahisardapeşpeşe 3 dönem ve Anap Doğruyol partilerinden Belediye başkanlığı yapan sayın ağabeyimiz Mehmet Özdemirin partimize üyeliğinin haklı gururunu yaşıyoruz. Partimiz ve şehrimiz tecrübelerinden çok istifade edeceğine inanıyoruz.

Vatandaşlarımızı ve herkesi hemen bugün partimize üye olmaya davet ediyoruz. Partimiz il ve ilçelerimizde üye yapma hizmetini her an yapmaktadır. Türkiyenin geleceğini ve kurtuluşunu partimizde görmekteyiz."

"Halkımıza Hizmet Etmeyi Kendimize Amaç Edindik"

Gazeteciler cemiyetinin Giresunda bir ilk’e imza atarak Giresunun meselelerinin konuşulduğu mekan olarak hizmet etmeye başlaması da takdire şayan bir davranış olduğunu belirten Başkan Eroğlu; "İktidar olunca gazeteciler cemiyetine Zeytinlik turistik merkezinde yer tahsis edip, hizmetin daha iyi yapılmasını sağlayacağız.

İyi parti il başkanı olarak Giresun ‘un ve Giresun’ lununve Giresunsporunyanındayız ve halkımıza hizmet etmeyi kendimize amaç edindik. Giresun’un menfaatine olacak her konuda partizanlık yapmadan hizmet konusunda her türlü olumlu konuları destekliyoruz, olumsuz konularda da uyarılarımızı yaparak çözüm üretmeye çalışıyoruz." Dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: "GİRESUN’UN, MENFAATİNE, OLACAK, HER, HİZMETİ, PARTİZANLIK, YAPMADAN, DESTEKLİYORUZ",
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 27.01.2021
Bugün
13° - 15°
Perşembe
- 10°
Cuma
- 10°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 27.01.2021
İmsak
06:07
Sabah
07:35
Öğle
12:44
İkindi
15:20
Akşam
17:44
Yatsı
19:06
TFF 1.Lig Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Haber Yazılımı