301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 14:52
 
Bulancakspor’dan Ses Yok…
Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Bulancakspor takımında başlayacak lig’de hazırlık için yeni futbolcu destekleri yapıldı mı? Bu sene bölgesel amatör (BAL)’de kıl payı kalarak il amatöre düşmekten kurtulan Bulancakspor yönetimi takımı güçlendirmek için takıma yeni futbolcularla destek verdi mi?
Spor Haberi


Bulancakspor’a yazık olmasın!.. Bulancak’taki  spor tesisine yazık olmasın diyoruz…! Maddi sorunlarla ve 18 senedir her sene sahipsizlikle baş başa kalan Bulancakspor’da her sene maddi sorunlar yaşaması ve bu durumdan kurtulamaması,bu durum böyle devam ederse, “Görünen köy kılavuz istemez1 ve bu gidişatı devam ettirirse önümüzdeki sezonda BAL’inde kalması çok zor görünüyor.
Bu görüşlerimizi 2008 yılında Bulancakspor profesyonel lig’de iken belirttik gündeme taşıdık ve yanılmadık.Keşke yanılsaydık da bu güzide spor kulübü bu durumla gelmeseydi… Unutmayın düşenin dostu olmaz…
Bulancak’ta Bulancakspor’un tesis (binası) varsa, ilçede mevcu güzel stadyumu varsa futbolcularına kalacakları tesisi bulunuyorsa bu duruma profesyonel lig’de mücadele ettiği yıllardan ileri gelmiştir.
Spor tesis arazisi eski Belediye Başkanlarından Öner Eriş’in döneminde Belediye parselizasyon  işlemlerini yürütürken Bulancakspor’a tesis alanı bırakalım diyerek arazi sahiplerini razı etmeleri,ikna etmesi sonucu gerçekleşmiş ve bu tesise hizmeti geçen arazi sahipleri ve bürokratları yerel basında bizzat tarafımca dile getirdik ve konuya ilişikin sözlerinide yer verdik.
Bulancakspor’un profesyonel 3.lig’e 1984 yılında kabulüyle Giresun ilimizi temsil etmiş ve Türkiye’ye tanıtmıştır. Böylelikle de  ilçesi Bulancak’ta  Türkiye’ye tanıtımında rol oynamıştır.
Bu güzide ilçenin yine basketbol’da voleybol’da Hentbol’da Türkiye liglerinde mücadele eden Kapalı spor salonsporları takımları bulunuyordu,Ayrıca Bulancak Belediyesinin Betonspor Voleybol takımıda bulunuyor ve başarılı müsabakalar çıkarıyordu,artık ilçenin salon sporlarında tanıtımını yapan karardeniz spor ve Belediye Betonspor takımları da yok!.. Yanılıyor muyuz?
Giresun ilinin merkez nüfus ile en büyük ilçesi yaklaşık 50 bin olan ilçe’de salon sporları için salon sporları takımları yok…! Gençlik ve spor Bakanlığına 2016 yılında Valilikçe spor salonu yapımı teklifi yapılmış ise de Bulancak’ın seçtiği siyasetçilerce takibi yapılmadığından yıllık yatırımlara alınmamıştır.
Bu geçen aradaki yıllarda ise Giresun’un diğer ilçelerine spor salonuna kavuşanlar olmuş ve yapımı devam eden de bulunmaktadır. Her sene Bakanlıklara ait Ocak ayındaki Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlık yatırımlar listesinde Bulancak’a ait spor salonu yatırımına yaptığımız incelemelerde rastlayamadık.Bulancak ilçe İYİ Parti ilçe Başkanı Nesim çelik’in Valilik’e sunulmak üzere Kaymakamlık makamına sunduğu dilekçesine, Cevabı yazıda “Bulancak spor salonu yapım işi yatırım proğramına alınmış olup proje ve yaklaşık maliyet çalışmaları devam etmektedir.2020 yılı içerisinde ihale yapılması ön görülmektedir. Cevabı ilçe Kaymakamlığınca verilmiştir. Bulancaklı sporseverle adına Bulancak için hayırlısı olsun diyoruz…       

 

Kaynak: Editör: gazetesavas
 
Etiketler: Bulancakspor’dan, Ses, Yok…,
Yorumlar
Türkiye Günlük korona virüs Tablosu
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 06.05.2021
İmsak
03:31
Sabah
05:12
Öğle
12:28
İkindi
16:20
Akşam
19:35
Yatsı
21:09
TFF 1.Lig Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Haber Yazılımı