301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-08-03
Arkadaş çevrenizden bazı eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştiriler sizi kızdırsa da haklılık paylarını düşünmenizde fayda var. Derinlere ve detaylara fazla bağlı olmak, ilişkilerinizde sorun haline gelmeden bu duruma kendi içinizde bir sınır çizmelisiniz.
Aslan 2021-08-03
Kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünebilir, ruhsal bir baskı altında hissettiğiniz için yanlış kelimeler kullanabilirsiniz. Hayatınızla ilgili güzel gelişmeler oluşturabileceğiniz bu zaman diliminde bazı anları dinlenmeye ayırın. Dinlenin ve bu kargaşaya sebep olan sorunu çözmeye çalışın.
Balık 2021-08-03
Sorumluluk alarak kişisel sağlığınızı geri plana atıyorsunuz. Sahiplenme duygunuzu yaşamın içerisine eklemelisiniz. Şu an yaşanılanlardan ötürü gelecek kaygısı içine çekilmiş olabilirsiniz. Hayat iniş ve çıkışlarla doludur. Güzel günler yakın zamanda gelecek.
Başak 2021-08-03
Geçmiş zamanda yaşanmış bir konu yeniden gündeminize gelebilir. Ailenize karşı tepkilerinizde fazla duygusal olabilirsiniz. Konunun neden günyüzüne çıktığını bulup onu sonlandırmak, üzerinizdeki baskı ve olumsuz enerjiyi silip atmanızı kolaylaştıracaktır.
Boğa 2021-08-03
Ekonomik imkanlarınızı kullanmak isteyen kötü niyetli kişiler olabilir. Bu kişilerle aranızda geçen konuşmaları dikkatle değerlendirirseniz gerçek düşüncelerini fark edebilirsiniz. Bu da size kiminle yürüyüp yürüyemeyeceğiniz konusunda ipuçları verecektir.
İkizler 2021-08-03
Ortaklı işlerinizde ekibinizle aranızda bazı kopukluklar yaşanabilir. Görevlerin yerine getirilmemesi, yeni bir organizasyon planı ve işbölümü yapmanızı gerektirebilir. Aksayan işler, size krizin içinden yeni bir fırsat verecektir.
Koç 2021-08-03
Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız istediğiniz performansı gösteremiyor olabilir. Eleştirinin dozunu ve yönünü abartmadan, içinizde tuttuklarınızı ifade etmeye çalışmalısınız.
Kova 2021-08-03
İkili ilişkilerinizle ilgili kulağınıza gelen dedikodular olabilir. İnsanların arkanızdan neler konuştuğunu, yüzünüze gülen insanların gerçek niyetlerini öğrenebilirsiniz. Bu da, size kiminle ne kadar yakın olmanız gerektiği konusunda bazı ipuçları verecektir.
Oğlak 2021-08-03
Kişisel dönüşüm için aile, dost güvenilir bir liman arayışınız olabilir. Kendi içinizde ne yöne gideceğinizi pek bilmiyor ya da şu anki ülke gündeminden çok etkileniyor olabilirsiniz. Su akar yolunu bulur. Sakin olun.
Terazi 2021-08-03
Kırıldığınız ve dolayısıyla sizi hassaslaştıran bazı konular yüzünden işyerinizde sorumluluk almaktan kaçabilirsiniz. Düşük bir enerji hareket etmenizi zorlaştırabilir ama hayatın, işlerinizin devam ettiği gerçeğini göz ardı etmemelisiniz. Hissettiklerinizi paylaşmayı tercih edin.
Yay 2021-08-03
Finansal konularınız ve ödemelerinizle ilgili yanılgıya düşebilirsiniz. Nerede hata yaptığınızı bilip bunun üzerine giderseniz kısa sürede toparlanabilirsiniz. Adımlarınızı gerçek koşullarınıza ve sağlam ihtimallere göre yapmalısınız.
Yengeç 2021-08-03
Aileniz davranışlarınızı iyileştirmenizle ilgili beklenti içinde olabilir. Sorumluluklarını bilen ve ayakları yere basan bir tavır içinde olmanız, sadece onlara değil size de iyi gelecektir. Boşvermişlik için doğru bir zamanda değilsiniz.

 

 

Kaynak: 2021-08-03

 

Türkiye Günlük korona virüs Tablosu
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 02.08.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
TFF 1.Lig Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Haber Yazılımı